Förtroendevalda hos oss.

Heiko Bubholz (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Karlstads Parkerings AB Suppleant 2019-03-27 - 2023-04-01
Mångfaldsforum Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31