Förtroendevalda hos oss.

Heiko Bubholz (MP)

Uppdrag (1 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Karlstads Parkerings AB Ledamot 2023-03-24 2027-04-06
Organisation Uppdrag Parti Start Slut
Karlstads Parkerings AB Suppleant MP 2019-03-27 2023-03-23