Förtroendevalda hos oss.

Kost- och servicenämnd

Mandatperiod: 2023-01-01 - 2026-12-31

Uppdrag (4 st)

Efternamn Förnamn Parti Uppdrag Ordningsnummer
Vakant Socialdemokraterna Ledamot 1
Bergström Göran Kristdemokraterna Ersättare 2
Wall Therese Socialdemokraterna Ledamot för Hammarö kommun 3
Jonsson Ola Moderata samlingspartiet Ersättare för Hammarö kommun 4

Uppdragshistorik

Efternamn Förnamn Parti Uppdrag Start Slut
Holm Barenfeld Christian Moderata samlingspartiet Ordförande 2019-01-01 2022-12-31
Efternamn Förnamn Parti Uppdrag Start Slut
Lund Kopparklint Marléne Moderata samlingspartiet Ledamot 2012-09-01 2018-12-31